Kategoriler

BAYSALLI İTHALAT İHRACAT METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1993 yılından bu yana paslanmaz çelik ürünlerin satışı ve paslanmaz çelikten imalatlar ile Ankara’da faaliyet  göstermektedir. Paslanmaz çelik; Fittings, flanş, vana, boru, profil, levha vb. ürün gruplarımızda yerli ve yabancı pazarlardan, güvenilir üreticilerinden tedarik ettiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Paslanmaz çelik imalathanemizde birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme anlayışı ile müşterilerimizden gelen projeler doğrultusunda; Karıştırma, su, boya kazanları, taşıma araçları, test tüpleri, vb. ürünlerimizi büyük özenle imal ediyoruz.Edindiğimiz imalat tecrübesi ile 2007 yılından bu yana BAYINOX marka MODÜLER SİSTEM SU DEPOLARINI Paslanmaz Çelik ve Galvanizli Çelik
çeşitleri ile üretmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Biz etik kurallara bağlı, müşteri haklarına saygılı, en güvenilir hizmeti, en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak ve bunu ekip ruhuyla en yüksek kalitede, kesintisiz sunmak için varız.

VİZYONUMUZ

Hedefimiz “BAYSALLI METAL – BAYİNOX‘’ ekolünü; öncelikle Türkiye’de ve ardından da tüm Dünya’da kalite standartlarını eşit ve eksiksiz olarak uygulayan, Paslanmaz çelik mamülleri ve Modüler Su Depoları dallarında mükemmel üretim ve hizmeti benimsemiş, güvenilirliğin ve yetkinliğin simgesi olarak akla ilk gelen firma haline dönüştürmektir.