SU DEPOSU - BAYSALLI METAL BAYINOX MODÜLER SU DEPOSU Untitled Page
canada goose jakke pris woolrich parka timberland norge timberland boots woolrich arctic parka uggs vintersko parajumper jakke uggs votter belstaff jakke canada goose pris moncler jacket belstaff jacket barbour jakke canada goose expedition parka dame barbour jakke dame uggs tøfler canada goose expedition parka barbour norge moncler vest timberland sko
 Daha Ekonomik
Modüler deponun en büyük özelliği eski tip depolara göre hem imalatcı, hem de kullanıcı için daha ekonomik olmasıdır. Çünkü pres baskılı paneller mukavemeti eski tip depolara göre daha yüksektir. Bu yüzden deponun imalatı sırasında kalın sac kullanmanız gerekmez. Ayrıca imalat süresi eski depolara göre daha kısadır. Bununla beraber en önemli özelliklerinde biriside kolay montajı sayesinde en kısa zamanda deponuz en sağlıklı biçimde kurulur. 
 Daha Sağlıklı
Üretimini yapmış olduğumuz paslanmaz çelik depolar alaşımından dolayı; pas , yosun ve koku üretmemektedir. Bu nedenle ürünümüz siyah sac ve benzeri ürünlerden üretilen mamullere göre çok daha sağlıklıdır.
 Uzun Ömürlü
Tamamı AISI 304-L kalite (18/10 Cr-Ni ) Paslanmaz çelikten üretilen depolarımız, Doğrudan yapılacak deforme ve darpların dışında tabiatta ürün özelliğini yıllarca koruyabilmektedir. Bu süreç içerisinde alaşımı sayesinde hiçbir şekilde pas, yosun,tortu veya deforme gibi bozulmalar meydana getirmemektedir. Çelik malzemenin dayanıklılığından ötürü diğer alternatif ürünlere nazaran daha sağlam ve uzun ömürlüdür.
 Kolay Montaj
Kurulumunda özel bir araç gerektirmeyen Modüler Depolar, konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz tarafından sizlerle ortak olarak kararlaştırdığımız montaj gününde. Montaj yerinde birleştirme işlemi dışında hiçbir işlem yapılmadan(Kaynak,kesme,taşlama vs.) gürültüsüz , tozsuz, kokusuz ve güvenli bir şekilde deponuzun montajını tamamlıyorlar. Eski tip depolara nazaran montaj kolaylığı sağlayan bu sistem imalat zorluğu yüzünden oluşabilecek hataları da ortadan kaldırıyor.  
Taşınabilirlik ve Tekrar Kullanılabilirlik
Üretimini yapmış olduğumuz Modüler Su Deposu levha halindeki panellerden oluşmaktadır. Tüm parçaları fabrikamızda soğuk şekillendirme metodu ile ayrı ayrı üretilen depomuz. Uzak mesafelere dahi ekonomik bedeller ile taşınabilir. Parçalar halinde üretildiği için taşınma kolaylığı sağlar. Ve insanın geçe bildiği her yere rahatlıkla kurulumu yapılabilir.
Modüler Sistem Depoların en avantajlı yönlerinden biriside ihtiyaçlarınız değiştiğinde deponuzun da değişebilirliğidir. Gerek tonaj arttırışında , gerek yer değişikliklerinde deponuz tekrar parçalar haline getirilerek yeni şartlarınıza uygun olarak tekrar kurulabilir. Bu süreçte yeni bir depo için en baştan bir bedel ödemektense ufak maliyetlerle ihtiyacınızı giderebiliyorsunuz.
 Bakım ve Onarım Kolaylığı
Kullanılan malzeme kalitesi olarak,evlerimizde kullandığımız çelik tencerelerden hiçbir farkı olmayan depolarımızın, bakımı da onlardan farklı değildir. Şehir şebekesinden gelen sularımızda bulunan tortular suyun depo içerindeki bekleme süresinde deponun alt kısmına çöker. Sulardaki tortu oranına göre deponun alt kısmında ayrılmış olduğumuz alanın bir süre sonra temizlenmesi gerekecektir. Aksi taktirde bu tortular kulanım için ayrılmış olan çıkıştan şebekenize ulaşabilir. İşte bu temizleme işlemi hiçbir kimyasal işlem gerektirmeden sanki bir tencereyi yıkıyormuşçasına bulaşık deterjanı ve sünger ile yapılır. Temizlik için hazırlanmış olan depo üzende bulunan menhol kapak açılarak kolaylıkla deponun iç yüzeyine ulaşılır ve deponun temizliği bu şekilde yapıla bilinir.
Modüler sistem depolar onarım kolaylığı yönünden de alternatiflerine nazaran çok daha avantajlıdır. Kullanım hatalarından veya kazalardan ötürü deponuzun herhangi bir kısmı zarar gördüğünde. Sadece o parçayı değiştirerek sizi büyük maliyetler ödemekten kurtarır.
 Kişiye Özel Depo
Modüler depo panellerden oluştuğu için belli bir ölçüsü yoktur. Sizin ölçülerinize göre uygun olabilecek ölçüler seçilip deponun imalatına başlanır.
HABERLER
Kredi Kartına Taksitle Satış İmkanı

Yurtiçi ve Yurtdışı Bayilikler vermeye devam ediyoruz.

Modüler su deposu ebatları için tıklayınız

Depo Teklifi almak için tıklayınız