SU DEPOSU - BAYSALLI METAL BAYINOX MODÜLER SU DEPOSU Untitled Page
woolrich parka timberlands canada parajumpers gobi timberland boots women duvetica outlet parajumpers outlet moncler canada timberland boots timberland canada ugg canada parajumpers canada barbour canada woolrich clothing canada goose vest canada goose vest sale moncler jackets ugg winter boots belstaff canada peuterey canada oakley praha
 Hakkımızda
BAYSALLI İthalat İhracat Metal Sanayi LTD.ŞTİ. Ankara'da paslanmaz çelik sektöründe 1993 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Türkiye'de üretimi olmayan paslanmaz çeliği hem ithalatını yaparak hemde yurt içi pazarından temin ederek bütün paslanmaz çelik ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.
Bu süre zarfında kendi imalathanesimizi kurup paslanmaz çelik satışı ile beraber proje dahilinde paslanmaz çelikten ürünlerde imaletmeye, daha sonrada modüler sistem su deposu imalatını gerçekleştirdik. Önümüzdeki yıllardaki yatırımlarımızla beraber paslanmaz çelik ve modüler su deposu sektöründe daha kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.
 Misyonumuz
Biz etik kurallara bağlı, müşteri haklarına saygılı, en güvenilir hizmeti, en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak ve bunu ekip ruhuyla en yüksek kalitede kesintisiz sunmak için varız.
 Vizyonumuz
Türkiye'nin tüm bölgelerinde toplumun her kesimi için kalite standardını eşit ve eksiksiz olarak yaygınlaştırmak, paslanmaz çeliğin ve modüler su depolarının tüm dallarında mükemmel üretim ve hizmeti "BAYSALLI METAL-BAYINOX" ekolu olarak sunan güvenilirlik ve yetkinliğin simgesi olarak akla ilk gelen firma olmaktır.
 Neden Biz?
Küresel ısınmanın da etkisi ile artık tüm dünya için kaçınılmaz olan su depolama ihtiyacı ancak sağlıklı bir şekilde yapıldığında insanlara fayda sağlayabilir. İnsanların bilgiye bu kadar kolay ulaşamadıkları dönemlerde sağlıklı ile sağlıksızı birbirinden ayırmak ancak deneyimlerle mümkün olabiliyordu. Fakat günümüz teknolojisinde artık analizler yapılıp sonuçlarına göre hareket edilebiliyor. Eskiden kullandığımız demir üzeri boyalı depolarla ilgili bilgileri hemen her gün etrafımızdan duyuyoruz. Çoğumuzun kontrol etmeye fırsat bulamadığı bu depolar maalesef ölüm saçmaya devam ediyor.
Gerek sivil toplum kuruluşlarının, gerek idari makamlarımız, gerekse bilinçli vatandaşlarımızın yoğun çabası ile sinsi sinsi ölüm saçan bu depolardan artık kurtuluyoruz.
Baysallı Metal olarak 2 yılı aşkın süre yapmış olduğumuz araştırma ve çalışma sonucunda üretimine başlamış olduğumuz modüler sistem depolarla artık bizde bu sağlık ayıbının karşısında sizin yanınızda duruyoruz.
Firmamız yaklaşık 17 senedir halkımız arasında Paslanmaz Çelik olarak adlandırılan 18/10 Cr-Ni malzemenin satışını yapmakta bu alanda sektördeki firmalara öncülük etmektedir. Firmamızda prensip haline getirilen doğru malzeme ve doğru işçilikle çalışma prensibi ile çok iyi tanıdığımız paslanmaz çelik ile Modüler su depoları imalatında da sektörde öncülük etme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini kendisi için kar kabul eden firmamız. Doğru malzeme seçimi ve özenli işçiliği ile Modüler Su Depolarında da müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.
HABERLER
Kredi Kartına Taksitle Satış İmkanı

Yurtiçi ve Yurtdışı Bayilikler vermeye devam ediyoruz.

Modüler su deposu ebatları için tıklayınız

Depo Teklifi almak için tıklayınız